Rębaki Mobilne

Jeśli posiadamy ogród, prowadzimy tartak, bądź też zajmujemy się wyrębem drzew w lasach warto sięgnąć z maszyn, jakie rozdrabniają pocięte drewno na jeszcze mniejsze kawałki.

Jeśli pożądamy szybko posprzątać gałęzie w ogrodzie, bądź też pozbyć się artykułów powstających w związku z pracą stolarską należałoby postawić na nowoczesne rębaki. Urządzenia rozdrabniają wyroby na części o obwodzie kilku centymetrów.

Tak pocięte drewno zdoła być wykorzystane jako materiał energetyczny np. do ogrzewania pomieszczeń. Systemy zasilane spalinowo, jak też elektrycznie zapewniają doskonałą wydajność, i mobilność. Możemy podłączyć rozdrabniacz do ciągnika, aby szybciej i sprawniej uporządkować gałęzie z drzew, bądź też żywopłotów.

Dostawcy proponują trzy typy rozdrabniaczy. Oprócz rębaków bębnowych, zdołamy sięgnąć z maszyn tarczowych, jak również śrubowych. Systemy przyśpieszają pracę, zapewniają niskie zużycie paliwa, jak również są łatwe w użytku. Zdołają z nich korzystać zarówno fachowi pracownicy tartaków jak również zakładów stolarskich, jak też prywatni klienci, jacy mogą uporządkować swoją działkę, bądź też przydomowy ogródek.

Chcąc pozbyć się gałęzi po wycince lasów, bądź też innego typu wyrobów należałoby już aktualnie zamówić jeden z modeli rozdrabniaczy. Przetworzone drewno będzie zdołało nam posłużyć jako materiał opałowy o świetnych parametrach. Rębaki do drewna mają szerokie zastosowanie, działają na wysokich obrotach, zapewniają pełne bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac. Stacjonarne lub mobilne dają wspaniałe szans.